Poszukujemy osób do przygotowywania napojów i deserów

Zakres obowiązków:

  • - przygotowywanie stanowiska do pracy
  • - obsługa klienta i sprzedaż asortymentu dostępnego w naszej ofercie
  • - utrzymywanie czystości na stoisku
  • - przygotowywanie gofrów, deserów, kaw, soków oraz innych smakołyków

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • - dokładność, precyzyjność w wykonywaniu produktów
  • - bardzo dobra organizacja pracy
  • - komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność, szybkość, kreatywność, samodzielność
  • - kultura osobista
  • - miła aparycja
  • dyspozycyjność

Po okresie próbnym możliwość umowy na stałe.

Poszukujemy tancerek/tancerzy

AMBROZJA Exclusive Club w Rybniku poszukuje tancerek i tancerzy.
Jeśli kochasz tańczyć posiadasz wyjątkową osobowość ,nie boisz się wyzwań oraz jesteś:

  • - uśmiechnięta,
  • - pozytywnie nastawiona do otoczenia i ludzi,
  • - komunikatywna,
  • - świadoma swojego ciała,
  • - odważna,
  • - dbasz o swój wygląd i wizerunek
  • - masz wyczucie rytmu i stylu to szukamy właśnie Ciebie !!

Stała współpraca!

Poszukujemy tancerek POLE DANCE

Nowo powstały, ekskluzywny klub muzyczny "AMBROZJA Exclusive Club" w centrum Rybnika zatrudni tancerki do pokazów pole dance (nie jest to night club, go-go itp.)
Oferujemy:

  • - bardzo dobre zarobki
  • - elastyczny grafik
  • - pracę w młodym zespole

Poszukujemy DJ-ów Rnb, Dance, Disco Polo

Podejmiemy współpracę z dj-mi do nowo powstającego ekskluzywnego klubu muzycznego w centrum Rybnika.

Wymagania:

  • - znajomość repertuaru rnb , dance , disco polo
  • - bardzo dobra umiejętność doboru muzyki
  • - umiejętność płynnego miksowania
  • - przyjazny stosunek do gości
  • - otwartość oraz komunikatywność
  • - dyspozycyjność
  • - chęć do pracy

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)